LED obrazovka

Veľkoplošná LED obrazovka

LED obrazovka o rozmeroch 5m x 3m umiestnenej v centre mesta Stropkov, na hlavnom ťahu, viditeľnosť z hlavného námestia, vedľa pošty, polície, SLSP, Primabanka, Orange, O2 Slovakia, Komunálna poist.,  autobusovej zastávky atď Hustota dopravy 10 000 aút/deň, footfall 15 000 potencionálnych spotrebiteľov denne. Pri akciách na námestí 15 000- 20 000 ľudí (Stropkovský jarmok, vianočné trhy, silvestrovský program, Šariš fest a iné koncerty a podujatia).

Na Led obrazovke je možné zobraziť videá prezentácie, vo vysokom rozlíšení, konkrétne akcie, cenové ponuky, konkrétne obrázky s cenovou ponukou s newsletter. (presne podľa reklamnej kampane čo beží v televízii)

Sme schopní flexibilne meniť zobrazený obsah. Je to najlepšia možnosť, aby sa občania v danom meste dozvedeli o vašich akciách a cenových ponukách. Na obrazovke sú zverejňované informácie mesta Stropkov, takže obrazovka zaujme väčší počet ľudí. Oslovili by ste zákazníkov z okresov Stropkov a aj Svidník.

Možnosť prenájmu reklamnej plochy ihneď. Je to jediná LED obrazovka v centre mesta a jediná obrazovka svojho druhu v meste. Vaša reklama upúta  pozornosť každého kto prejde okolo.